Kategorie

Pliki do pobrania

1. Licencja na produkcję i naprawę koszy UIC

Lizenz PL069 PL344R

2. Informacje o naszych produktach

Ulotka PL 1

Ulotka PL 2

3. Informacje o częściach zamiennych do koszy UIC

Ulotka części do UIC PL

4. Pocztówka z produktami

Pocztówka

5. Informacje o kryteriach wymiany koszy Gitterbox UIC

Kryteria naprawy UIC

 6. Związek Producentów Europalet UIC

Normy i informacje

 

Wszystkie ulotki pobierają się automatycznie po kliknięciu na link.

 

TRANSPORT I DOSTAWA

Palgetrans Sp. z o.o. gwarantuje Klientom szybkie i terminowe dostawy palet i koszy na terenie Europy

 

Czas realizacji
Realizacja zamówień na używane kosze UIC Gitterbox lub Europalety z dostawą w Polsce odbywa się w ciągu ok. 48 godzin, a dostawy do pozostałych krajów realizowane są od 3 do 7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Terminy realizacji zamówień na produkty nowe jest Państwu wstępnie podany w ofercie cenowej, a następnie dokładnie ustalony w potwierdzeniu zamówienia.

Transport własny
Palgetrans Sp. z o.o. zapewnia Klientom załadunek towaru i transport własnym taborem ciężarowym, który obejmuje auta typu zestaw/ jumbo wraz z naczepą tj. plandeka lub otwarte platformy dostawcze. Sposób załadunku towaru zależy w głównej mierze od preferencji Klienta.

Spedycja
Palgetrans współpracuje na stałe z ponad 15 firmami transportowymi. Każda z firm jest sprawdzonym i rzetelnym partnerem, który dostarczy wyprodukowane kosze lub palety bezpośrednio do Państwa zakładu lub też pod inny, wskazany przez Was w zamówieniu adres.

Koszt dostawy
Zgodnie z Państwa zapytaniem ofertowym koszty dostawy/ spedycji ustalany jest indywidualnie, w zależności od charakteru i rozmiarów zlecenia, a także adresu docelowego.
 
Odbiór osobisty
Proponujemy Państwu bezpłatny odbiór towaru, w siedzibie firmy w 59-730 Wykroty, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:30. Możliwy odbiór w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu.