Kategorie

Pliki do pobrania

1. Licencja na produkcję i naprawę koszy UIC

Lizenz PL069 PL344R

2. Informacje o naszych produktach

Ulotka PL 1

Ulotka PL 2

3. Informacje o częściach zamiennych do koszy UIC

Ulotka części do UIC PL

4. Pocztówka z produktami

Pocztówka

5. Informacje o kryteriach wymiany koszy Gitterbox UIC

Kryteria naprawy UIC

 6. Związek Producentów Europalet UIC

Normy i informacje

 

Wszystkie ulotki pobierają się automatycznie po kliknięciu na link.

 

Firma

* WYMIANA * NAPRAWA * PRODUKCJA* towar od polskiego producenta, promocje i oferty z transportem do Klienta. Wysoka jakość, najlepsze ceny na Euro-Pool-Gitterbox, kosze nowe i używane UIC.

 

Na prezentowanej stronie internetowej znajdą Państwo bogatą ofertę pojemników magazynowych przeznaczoną dla działów: zaopatrzenia, produkcji oraz logistyki.

Jesteśmy dla naszych aktualnych oraz przyszłych Klientów:

… elastyczni
Specjalne zamówienia, inny kolor koszy lub wymiar? Jesteśmy w stanie tym życzeniom sprostać od projektu do gotowego produktu. Produkujemy certyfikowane i przemysłowe kosze, które mają szeroką gamę zastosowań. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta i przygotowujemy małe, średnie lub duże partie towaru.

…certyfikowani
W celu spełnienia wymagań i oczekiwań naszych Klientów produkujemy nowe kosze typu Euro-Pool-Gitterbox zgodnie z normą UIC 435-3.Certyfikat UIC dla produkcji kosza metalowego otrzymaliśmy w 2012 roku. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów.

… ekologiczni
Nie tylko nowe produkty są naszą mocną stroną, ale również przyjazne środowisku działania tj. recykling.
Odkupujemy uszkodzone euro palety oraz kosze typu Gitterbox. Naprawiamy kosze typu Gitterbox zgodnie ze standardami normy UIC, dzięki temu wprowadzamy je ponownie do obiegu i zmniejszamy ilość odpadów.
Nasz "program wymiany" daje Państwu możliwość uzyskania po atrakcyjnej cenie naprawionych koszy Gitterbox. Przy odbiorze uszkodzonych pojemników otrzymujecie Państwo naprawione kosze. Posiadamy licencję UIC na naprawę koszy Gitterbox.

… indywidualni
Kontakt z klientami jest dla nas bardzo ważny. Obopólne zaufanie i dobra informacja są bazą dla długofalowej współpracy.
Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszego asortymentu prosimy bez wahania zwracać się do nas telefonicznie.

Firma Palgetrans Handel - Transport Sp. z o.o. z siedzibą w Wykrotach jest producentem koszy typu Gitterbox zgodnych z normą UIC 435/3. Dogodne położenie u zbiegu trzech krajów (Niemiec, Polski i Czech) gwarantuje szybki dostęp nie tylko do Klientów w Polsce, ale także Klientów z Niemiec i Czech. Nasza firma jest oddalona tylko 20 km od polsko-niemieckiej granicy.